آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی
سودایران»ارتباط»خدمات مخابراتي»شرکت آرمان صنعت رفسنجان
شرکت آرمان صنعت رفسنجان-pic1

شرکت آرمان صنعت رفسنجان

آگهی دهنده: rainar
تلفن: 021-88171994 (حین تماس لطفا بفرمایید که آگهی رو در سایت سودایران دیده اید.)
موقعیت: استان تهران - تهران - خدمات مخابراتي در تهران
آدرس: تهران، میدان 7 تیر،خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه 26، پلاک 10، واحد 8
به روز شده در:۱۳۹۶/۹/۱۴
بازدید: 6 بار
ایمیل:

1) انواع کابلهای indoor شامل tight buffer با قطر 900 میکرون ، simplex وDuplex (zipcord) با قطر 2و3 میلیمتر ، Distribution از 4 تا 72 کُر break-out از 2 تا 12 کُر. کلیه کابل های فوق قابل عرضه با فیبر SMG652Dو SMG657A و Multimode و همچنین روکش LSZH و HFFR می باشند.
2) انواع کابلهای FTTH (DROP) شامل FTTH 2*3 از 1 تا 4 کُر، FTTH 2*5 از 1 تا 4 کُر و FTTH 3*6 از 6 تا 12 کُر می باشند .
کلیه کابلهای فوق قابل عرضه با فیبر SMG652 و SMG657Aو روکش LSZHو HFFR با خاصیت Anti UV (مقاوم در برابر تابش خورشید) می باشند .
همچنین مهارهای استفااده شده در این کابل ها مفتول فولادی ( STEEL WIRE) FRP ,و KFRP و ARP می باشد .
3) انواع کابلهای میکرو (MICRO) برای استفاده در سیستم های Air blowing و میکرو داکت های فیبر نوری به صورت تیوپ مرکز (SLT)12 تا 24 کُر و مالتی لوز تیوب (MLT) از 12 تا 96 کُر
4)انواع کابلهای خاص ( special) شامل Hybrid ( ترکیب کابل فیبر نوری و کابل برق )، R-Drop از 12 تا 48 کُر و FTTA از 2 تا 12 کُر
5)انواع FAT یا OTB فیبر نوری از 12 تا 48 پورت با آداپتور های UPC و APC
6)انواع ATB یا OTO فیبر نوری از 1 تا 4 پورت با آداپتورهای UPC و APC
7) انواع اسپلیتر های فیبر نوری در انواع Cassette، ABS BOX و Mini ( کاستی، باکسی یا جعبه ای و قلمی ) به صورت SC/ UPC و SC/APC
8)پیگتیل و پچکورد فیبر نوری در طول های مختلف با کانکتورهای SC و FC و LC و در انواع APC و UPC
9) پیگتیل و پچکورد کابل های FTTH یا DROP
10)انواع کانکتورهای سریع (Fast connector) به صورت APC و UPC
11)انواع آداپتورهای فیبر نوری، قلم نوری، استریپر ( جدا کننده روکش ) کابلهای دراپ و سایر کابل های فیبر نوری

**************************************************
اولین پکیج FTTH مخصوص مصرف کننده نهایی ( مشترکین نهایی )
این پکیج برای اولین بار در ایران و توسط شرکت آرمان صنعت رفسنجان طراحی و قابل عرضه میباشد.
پکیج FTTH شامل کابل Drop (دراپ)، پریز فیبر نوری یا ATB، پیگتیل SC، پچکورد SC-SC، 2 عدد آداپتور SC/UPC و 2 عدد fast connector SC/UPC
عنوان: طراحی و اجرای شبکه های فیبر نوری FTTH
شرکت صنایع نیرو و ارتباطات آرمان صنعت رفسنجان اولین تولید کننده نسل جدید کابل های فیبر نوری و تجهیزات پسیو در ایران، این امکان را فراهم آورده است تا در زمینه طراحی و مشاوره شبکه های فیبر نوری (FTTH) و اجرای این شبکه ها، شما را یاری رساند.

0.5273